olen juonut jo viikon putkeen

hukuttaakseni suruani, kohta varmaan tarvii mennä narukauppaan, varmaan rautakaupoista saa??
20413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

saa saa;) narua löytyy:)

Äänestä

Mä olen surullinen tyttö ja tehnyt jotain tuontapaista ja muuta viime syksystä lähtien.

Mutta olen elossa. Ja mä selviydyn tästä. Niin sinäkin. Voimia...

Nyt on lähdettävä ulos, liian kaunis ilma.

Äänestä
  • jos aloittaja siis oli tosissaan.

    Äänestä

Kannattaa hankkia kestävää narua ettei vain tapahdu mitään onnettomuutta. Aiotko hinata jotain vai sitoa?

Äänestä

Älkää rakentako taloa, jatkakaa ennemmin ryyppäämistä. Ryyppäämisestä saa sentään jotain iloa, ja molemmat vie hautaan ennen aikojaan. Ei tarvitse omaisten tapella kuin tyhjistä pulloista. Mitä saat muuta kuin kasan harmeja jos jotain rakennat ja yrität? Kaikki paskantaa päällesi tai yrittää viskata puukon selkääsi. Elämä voi olla yllättävän lyhyt, miksi tuhlata se jonninjoutavaan paskaan? Elä nyt, kuole onnellisempana, vaikka huomena.

Äänestä

No mikä on? Kerro. Jos edes asian jakaminen helpottais vähäsen. Eikä tuo naru oo mikää ratkaisu. Tiedät sen itsekin. Hei pää pystyyn siellä! Elämä jatkuu, kaikesta huolimatta. Etkä voi tietää mitä kulman takana odottaa.

Äänestä

JUohan vaan vielä tämä kesä ainaski.

Äänestä

ryypätäänkö sitten yhdessä? :D

Äänestä
  • ensiks talo, sit kattellaan. ;)

    Äänestä

  • lady of light kirjoitti:

    ensiks talo, sit kattellaan. ;)

    emmä sun kaa haluukaa ryyppää :D vaan surullisen miehen!!!

    Äänestä

  • lady of light kirjoitti:

    ensiks talo, sit kattellaan. ;)

    Tämä oli todellakin vain vitsi. Ei mikään lupaus/vaatimus kenellekään... :)

    (Jos joku on mut tunnistanut.)

    Äänestä

eikö se ole vielä valmis vai mikä maksaa?

Äänestä

mieluummin. Äläpäs nyt juo höpökki ennää. Ota mieluummin hekotus.

Äänestä

osaankin tehä hirttosilmukan voin opettaa sulle

Äänestä
  • merjmiehen solomun opetan vastikkeeks!

    Äänestä

Kertoisitko mies, mikä sinut on saanut nuin murheelliseksi?

Äänestä

Voi sinua,
Turruttamalla ne ei katoa.
Uni, hyvä ystävä ja iso pitkä halaus auttaa.


Mitä sinä murehdit noin rankasti ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surullinen mies!!!!! kirjoitti:

hukuttaakseni suruani, kohta varmaan tarvii mennä narukauppaan, varmaan rautakaupoista saa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu