Istuimen selkänojan kaltevuuden säätö

Mondeo 2004: kuskin istuimen selkänojan kaltevuuden säätö ei tunnu pysyvän paikallaan. Pistin pienen merkin säätönupin yhteen sakaraan ja itsekseen se näkyy antavan pikkuhiljaa periksi ja aika ajoin saa nostaa selkänojaa enemmän pystyyn.

Onko muilla samoja kokemuksia?
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...03/2004 - enkä ole moista vielä merkille pannut. Täytyypä alkaa seuraamaan.

Äänestä

Terve !
Minun mondeon kuskin istuimen selkänojasta kuuluu vaimeaa napsahtelua ajettaessa. Ei tunnu kovin laadukkaalta tämä istuin, jos 2 tkm:n jälkeen alkaa penkki jo ränsistyä. Pitänee kysyä huollon kavereilta onko mitään tehtävissä penkille!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Istuja kirjoitti:

Mondeo 2004: kuskin istuimen selkänojan kaltevuuden säätö ei tunnu pysyvän paikallaan. Pistin pienen merkin säätönupin yhteen sakaraan ja itsekseen se näkyy antavan pikkuhiljaa periksi ja aika ajoin saa nostaa selkänojaa enemmän pystyyn.

Onko muilla samoja kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu