Kyllä on ruma

tuo 407:n keula. Tuon rinnalla uuden Audi A6:n etumaski näyttää tosi upealta vaikka aluksi sitäkin vieroksui.
61474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ruma.

Äänestä

Olen samaa mieltä kanssasi 407 keulasta. Kävin juuri Madridin autonäyttelyssä ottamassa "kuivatyypit" myös farmarimallista (SW), mutta ei tuo auto ainakaan ulkonäöllisesti minua säväyttänyt. Tulevan 107 keula on valitettavasti hyvin samankaltainen kuin 407:ssa.

Äänestä
  • Nättihän se on! Teillä on huono maku ;o)
    p.s. ei mulla ole pösöä, eikä tule

    Äänestä

En ole vielä livenä 407:aa nähnyt, mutta kuvien perusteella tykkään. A6 näytti kuvissa tosi oudolta, mutta ei se itse asiassa hassumman näköinen ollut, kun vastaan ajoi.

Äänestä

Oletko kuullut sanontaa, että ei viina maullaan eikä vittu näöllään ketään houkuttele. Siitä huolimatta niiden perään tänäänkin lähdetään kunhan töistä selvitään.

Äänestä
  • Mulle kyllä maistuu molemmat jaa kyllä se vaan näölläänkin houkuttelee:-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nopösö kirjoitti:

tuo 407:n keula. Tuon rinnalla uuden Audi A6:n etumaski näyttää tosi upealta vaikka aluksi sitäkin vieroksui.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu