sub.fi/afganistan vie tehot

koneesta nousee ainakin 600Mt muistin kulutus ja video ei kunnolla eides käynnisty. mikä hemmetin pläkki tossa on?
586
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei ainakaan mulla tarvitse noin paljon (kaikki liittyvät prosessit yhteensä). välilehtiä samaan aikaan yli kymmenen avoinna randon sisällöllä.

Äänestä
  • mulla on kans firefox ja mulla on vista.

    Äänestä

  • 10+10 kirjoitti:

    mulla on kans firefox ja mulla on vista.

    foxipalstalla sanoit että muistia kuluu 800 ei 600 kumpi se nyt lähinnä on?

    Äänestä

  • Siis tarkoittaen muistin kokonaiskäyttöä ko. toiminnon aikana ml. käyttöjärjestelmän ja selaimen toiminnot.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suitsait6i kirjoitti:

koneesta nousee ainakin 600Mt muistin kulutus ja video ei kunnolla eides käynnisty. mikä hemmetin pläkki tossa on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu