moi,
onko kokemuksia dectane led valoista, laatu valoteho verrattuna vakio halogeenihin ja katsastus. kiinnostuksen kohteena d-lite ajovalot ja led takavalot.
dectane led valot
pa-si
1
408
Vastaukset
- Dectane
Moi
Pysy kaukana noista valoista, aivan kuraa on laatu. Hienot on, mutta ei toimi kuin max. Vuoden ja menee rikki. Sitten saa tapella takuun kanssa ja kukaan ei maksa työtä mitä joutuu vaihtoon tekemään.
Itsellä dectane ajovalot, led toimii ja ei toimi, nytkin toinen toimii vähän aikaa ja sitten sammuu, toinen ei syty lainkaan. Valoteho aivan olematon, nyt laitoin 70w niin näkee edes jotain.
Autossani myös dectane takavalot, osa ledeistä pimeenä ja viimeviikolta sammui toinen kokonaan. ( jarruvalo toimii)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614188KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1122731Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452232Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291883- 241843
- 281556
- 171400
- 651310
- 1321270
- 311178