Soinista vilä presitentti!

Soini voitti...hyvä HÖÖÖ!!!
5126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nyt ollaan vasta alussa. Perussuomalaisilla on nyt 4 vuotta aikaa todistaa mihin kykenevät.

Äänestä

vielä Persut spd:elle ja kokkareille näyttää!

Äänestä
  • Ei oo vaaleista menny vielä kahta viikkoa kun Soini jo peruu puheitaan ja kiirehtii auttamaan Portugalia!

    Äänestä

Itse kannatan vihreitä.

Äänestä
  • Ei värillä väliä, kunhan se on musta ja sisältönä on muutakin kuin kusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paras voitti kirjoitti:

Soini voitti...hyvä HÖÖÖ!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu