Tappajia palstalla?

Onko palstalla ketään joka on joskus OIKEASTI tappanut ihmisen?
18275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

No ihan varmasti on mutta se jääköön arvoitukseksi? vai kehtaako kukaan tulla kertomaan onko näin tehnyt? Minä en ole. Onneksi.

Äänestä

Joo on täällä tää Suomi24 Sarjamurhaaja

Äänestä

Hitlerin Aatu tässä terve! Iha überia olla taas täällä! Hieno palsta tämä Suomi24 Henkirikokset.

Äänestä

se oli sellainen vahinko laukaus eikä siitä sen enempää :)

Äänestä

Mää en muista mittään, olin kännissä koko ajan.

Äänestä

Ilmoittaudun!

Mäpäs teinkin vuosituhannen suurimman kusetuksen. Ne dorkat luulee mun kuolleen, mut täällä Suomi kakkosnelosessa sitä vaan tsättäillään!

Äänestä

Joo onhan täällä Viiltäjä-Jack.

Äänestä

Voi olla, esim. mikäli Bodom-murhaaja elää vielä hän käy varmaasti täällä. Katsomassa mitä ihmiset ajattelevat. Tai ainakin luulen niin. Mutta todennäköisesti hän ei elä enää (who knows)

Äänestä

Minä itse en ole tappanut ihmistä, mutta vaarini on.

Äänestä

Stalin ilmoittautuu! Se olen minä.

Äänestä

tunteroista

Äänestä

Mikä vitun tunteroinen?!

Äänestä
  • hölmö vaan, kyllä se itse tietää.

    Äänestä

  • yksi . kirjoitti:

    hölmö vaan, kyllä se itse tietää.

    Minä olen tappanut enkä sillä aiheella kehu tämän enempiä. hakkasin vasaralla naamaan sekä pistelin veitsellä&saksilla. pöytäkirjan mukaan 75 kertaa saksilla ja veitsellä olin lyönyt yli 50 kertaa kun erilaisia pistojälkiä siitä uhrista löytyi noin 135 kappaletta. en muista tapahtumasta mitään muutakun sen että lähdin illalla juomaan viinaa. ja aamulla heräsin laamasesta.
    istuin siitä se 10.5 vuotta,vaikka tuomiota oli 10.5 vuotta. koska
    tämä kaikki ei kuulu teille niin miksi vitussa luette tälläisiä kertomuksia.

    Äänestä

Mun jo edesmennnyt isoäitini tappoi myös. Ja vielä luvan kanssa! Pistoolilla kolme laukausta. Ampui ensin yhden, totesi et ei se perkele kuollut, ampui toisen ja vielä kolmannen. Kunnes luutnantti tuli sanomaan et "Aili, kyllä se kuollut on". Tämä tapahtui Kannaksella 1943.

Aina huvitti suuresti kun mummu tarinan päätteeksi totesi ettei uskaltanut ampua päähän kun pelkäsi sitä sotkua mikä siitä tulisi. Tosin harmitteli et olisi ollut kiva nähdä mitä siellä ryssän pään sisällä oikeasti on.

Eli te kaikki murhaajat ja linnassa istuneet tappajat: TE OLETTE PELKKIÄ RAUKKOJA LUUSEREITA. Mun isoäiti oli OIKEA TAPPAJA!!!!!

Äänestä
  • Sun isoäiti oli pelkkä ryssiä pelkäävä juntti. Pelkää niitä vieläkin. Näki niistä ampumistaan viattomista venäläisistä painajaisia joka yö ja siitä miten ne raiskasivat mummoasi joukolla ja siitä miten joku työnsi lanttua ja raakaa perunaa mummosi perseeseen.
    Mummosi näki unta myös siitä.

    Äänestä

  • seppo_myllis_2.O kirjoitti:

    Sun isoäiti oli pelkkä ryssiä pelkäävä juntti. Pelkää niitä vieläkin. Näki niistä ampumistaan viattomista venäläisistä painajaisia joka yö ja siitä miten ne raiskasivat mummoasi joukolla ja siitä miten joku työnsi lanttua ja raakaa perunaa mummosi perseeseen.
    Mummosi näki unta myös siitä.

    Että voikin olla tyypillä lääkitys pahasti pielessä.

    Äänestä

Viiltäjä-Hessu ilmoittautuu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jyvät akanoista.. kirjoitti:

Onko palstalla ketään joka on joskus OIKEASTI tappanut ihmisen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu