Kiinnostaako?
Fisting
27
7247
Vastaukset
Todellakin upeaa tohua vau!
- Fistari
Fistaaminenhan olisi upea harrastus. Valitettavasti vain kohteita ei ole ainakaan Pirkanmaan aluella kovinkaan monta. Harvemmat naiset löytävät fistauksesta itseään kiinnostavan/tyydyttävän tavan harrastaa seksiä. Valitettavasti.
- Lets fist again
sarasa kirjoitti:
mitä on fisting?
No se on hieman vanhakaitainen nimitys nyrkkeilylle ;o)
- Fistari
sarasa kirjoitti:
mitä on fisting?
Fisting tarkoittaa sormien ja jopa koko käden työntämistä naisen sisään. Onnistuu mikäli toimii rauhallisesti, pikkuhiljaa paikkoja totutellen ja muotoillen käteen. Tarvittaessa käytetään lisäliukasteita. Suosittelen kokeilemaan, voit saada ennenkokemattomia väristyksiä....
- nelikriisi
Ei mitenkään kovin kiinnostavaa, mutta voishan sitä joskus kokeilla..
- aku35
erittäin kiehtovaa puuhaa
- nainen vaikka mitä
Kuulostaa ihan minun jutulta, ei kun tuntuu! Parempi myöhään kuin ei milloinkaan! Tuntuu vaikka ei tunnukkan vauuu!
- PUUMANAISTA MIEHEL
MISSÄ KAIK NAISET??
- m_etsii_isopilluista
Tykkään fistata naista ja käyttää kaikenlaisia kookkaita leluja. Myös ison ja avoimen pillun naiminen on todella kiihottavaa ja saan orgasmin hyvin vaikkei pillu juuri puristaisikaan.
- Nuori nainen
Meillä mies haluais kovastikkin kokeilla sitä mulle, mut joku siinä mättää mun mielessä etten "uskalla" alkaa siihen, en kyllä sitten tiedä et mikä? Toisaalta joku siinä kans kiihottaa aika paljon, ehkä se ku on mulle kuitenki ihan uus juttu. :) Pitäis varmaa antautuu siihen puuhaan, sittepähän tietäis millasta sekin olis. :)
- faustfick
Fisting on kiihottavinta mitä tiedän. Parasta pornoa on lesbojen fistailu, mieluiten tietysti tuplafistaus, joko pelkkään vaginaan tai sekä vaginaan että anaaliin. Viimeaikaisin trendi on tupla-anaalifistaus, mutta se on jo vähän liikaa eikä sillai kiihota.
Huvittavaa, kun näkee pornovideoita, joissa tungetaan vaikka minkälaista dildoa molempiin reikiin, mutta nyrkistä pitää joko jättää peukalo ulkopuolelle tai sitten fistailu on sensuroitu. Mitä järkee?
Meikäläisen suosikkipornoa on lesbotyttöjen fistaus, siten että otteet ovat rajuja, mutte ei muuten alisteta toista esim. läiskimällä tai sitomalla. esim. kink.com tekis muuten hyviä videoita, mutta niissä toi sadomaso-osasto on liian hallitsevaa.- fistaviomies
Itse miehenä taas haluan katsella filmejä missä isokokoinen miehen käsi fistaa naisen vaginaa. Lesbo fistus on liian lällyä :) Ja fistauksesta on useamman vuoden kokemus oman vaimon kanssa. Meillä kyse on perinteisestä pillufistauksesta, sillä anaaliseksin harrastajia emme ole missään muodossa. Antoisaahan fistaus molemmille on, vaimolle jopa varmasti parhaat ja järisyttävimmät orkut saa aikaan fistauksella. Mutta nyt vuosien harrastuksen jälkeen jo vähän pelottaakin ... tuleekohan sekin päivä vielä joskus, kun molemmat käteni ovat vaimossani. Onneksi olemme jumittuneet tilanteeseen missä fistaavan käden lisäksi toiden käden kaksi sormea hyväilee G-pistettä, mutta mikään mahdottomuus ei varmaankaan olisi tehdä sitä koko kämmenellä. Mutta mitä sitä rakastava aviomies ei tekisi, jos em tilanteessa vaimo polvillaan tyynyä purren ynisee "lisääääääääääää"
- mikkonen fistaakin
fistaviomies kirjoitti:
Itse miehenä taas haluan katsella filmejä missä isokokoinen miehen käsi fistaa naisen vaginaa. Lesbo fistus on liian lällyä :) Ja fistauksesta on useamman vuoden kokemus oman vaimon kanssa. Meillä kyse on perinteisestä pillufistauksesta, sillä anaaliseksin harrastajia emme ole missään muodossa. Antoisaahan fistaus molemmille on, vaimolle jopa varmasti parhaat ja järisyttävimmät orkut saa aikaan fistauksella. Mutta nyt vuosien harrastuksen jälkeen jo vähän pelottaakin ... tuleekohan sekin päivä vielä joskus, kun molemmat käteni ovat vaimossani. Onneksi olemme jumittuneet tilanteeseen missä fistaavan käden lisäksi toiden käden kaksi sormea hyväilee G-pistettä, mutta mikään mahdottomuus ei varmaankaan olisi tehdä sitä koko kämmenellä. Mutta mitä sitä rakastava aviomies ei tekisi, jos em tilanteessa vaimo polvillaan tyynyä purren ynisee "lisääääääääääää"
Mä samoilla linjoilla sun kans. Kyllä vaimon isoimmat O:t on tullut just fistauksella ja vain ainoastaan pillua fistaten. Vaimollani aika joustava pilllu, on ihanaa kiihottavaa katsoa kun pillu aukeaa ja käsi uppoaa sisään.
- q
Mulla on kokemusta asiasta kahden eri miehen kanssa. Toisen kanssa se oli ok, toisen kanssa sattui ja paljon ja seuraavana päivänäkin sai vielä varoa miten istuu... Joten muistakaa miehet kuunnella sitä naista!
- faustfick
Pornossa parasta on tietysti kovat otteet. Ehkä IRL ei kannata ottaa liikaa mallia... Olis erittäin kiinnostavaa tietää, kuinka pornoleffojen naiset ovat harjaantuneet noihin rajuihin otteisiin, onko paikkoja mennyt kenties rikki? Parissa teachmefisting- ja fistflush videossa on joko anaalista tai vaginasta tullut vähän verta. Kumma kyllä, nuo videot on hankalasti löydettävissä, molemmissa on Kissy.
Sit yks asia kummastuttaa: 90-luvun alun Dollybuster--videoissa oli paljonkin tuplafistausta molempiin reikiin, nyt se homma on kadonnut pornosta melkein kokonaan. Miksi ihmeessä? - Aurasta
Pillua on kiva venytellä ja fistailla.. tietysti pienempiä hellästi ja isompia sitten kivasti.. ;-)
- tavallinenN39
Itse otan nyrkkiä ja mielelläni fistaan myös miehiä.
- k69.
Hei,
pääsisinkö kokemaan tuon ihanuuden kanssasi...haluaisin tuntea puristuksesi käteni ympärillä!
- male fistee
Itsellä on fetissi tulla fistatuksi naisen toimesta.
- womenfisting
Naisen pikkukädet saa fistata, mutta ei miehet. auts. tykkään kyllä naisena rajusta, mutta ei sillain et paikat repee. vissiin paikat vielä niin pienet.
joten toistaseks mies saa vaan sormia monta laittaa, mut naiseni melkein koko käden. On siis molemmat seksikumppanit. Kun sekin on ihanaa..kun porukka yhdessä hyväilee..mmm.... - aniliiniFiasta444
hei pienikätinen nainen, haluatko fistata miestä? haluaisin ja olis aivan huippua jos löytäis naisen jonka käsi mahtuu..
- czfsdfsdfsdfsdfsdf
Tulee mieleen eräs nainen johon tutustuin häiden yhteydessä. Olisi mukava jos hän löytäisi minut tätä kautta ja voitaisi toteuttaa yhteisiä fantasioita ;)
- JoannahhFisst
Oi kylla tuo on haaveissani:) Mieheni ei vain lampene ajatukselle, mutta itsella ollut mielessa jo useamman vuoden ja itse omalla kadella ottanut tuntumaa. Uskomaton tunne ja se laukeaminen...
- k69.
Hhmm, haluaisitko toteuttaa haaveesi?
Täällä olisi 180/85 siisti, tumma, intohimoinen, kokeilunhaluinen mies valmiina haaveesi toteuttajaksi... os. [email protected] odottelen viestiäsi ; )
Ai että kiinnostaako...Kyllä, kovasti! Sääli, että asiasta kiinnostuneita naisia löytää kovin harvoin. Haaveissa tietysti olisi löytää vakituista, pidempiaikaista seuraa naisesta, joka haluaa fistausta:)
- Barts
kyllä
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1272004
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1021785Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?831601Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy611454Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M331152- 1101083
Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm511053Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s471046- 731036
Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44983