Club Sidar Alanya

Onko kellään kokemusta kyseisestä hotellista? :) Olen menossa heinäkuussa ja olisi kiva saada vähän infoa :)
15608
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Sama täällä! Heinäkuussa ollaan menossa ja lisätietoja Club Sidarista kaivattaisiin :) Onko hotellissa vain perheitä vai myös meitä nuoria? Minkähintainen allasbaari on? Onko mukava henkilökunta? Ainakin kuvien perusteella näyttää ihan huipulta paikalta :)

Äänestä

nuoria on ainakin 3, villi veikkaus ;D

Äänestä
  • panohuoria.

    Äänestä

Viime toukokuussa olimme Club Sidarissa. Mitähän tosta kertoisi.. Siitit tilavat huoneet, todella iso uima-allas, palvelu ja henkilökunta ok, kaikki toimi hyvin, ilmastointi yms.
Muutaman minuutin kävely rantaan.
Aamiainen aika vaatimaton, mutta riittävä.
Toukokuun lopussa hotelli oli aika tyhjä, joten tosi rauhallista oli, eikä mitään ohjelmaa ollut. heinäkuussa varmaan eri juttu.
Meillä ei ollut mitään valittamista ko. hotellista. Mutta se oli vähän niinkuin nukkumapaikka, eli hotellilla ei sen ihmeempää lomafiilistä saanut. Aamulla rannalle ja illalla keskustaan.
Toki ihan hotellin lähelläkin on ravintoloita ja basaareja joka kulmassa.

Äänestä

Club Sidar on ihan hieno ja viihtyisä hotelli. Uima-allasalue on reilunkokoinen. Suomalaisia tosi vähän asiakkaina. Oltiin viikko viime elokuun lopussa ja ainoat suomalaiset koko hotellissa. Muista pohjoismaista enemmänkin. Aamiainen on aika vaatimaton. Samaa tarjolla joka aamu. Hyvällä paikalla. Lyhyt matka ostoksille ja rantaan.

Äänestä

Okei. Hyvä vaan jos ei oo täynnä suomalaisia :)

Äänestä

Tämä on aivan ihana hotelli :)! Illalla valaistuna erityisen kaunis paikka.

Äänestä

Hyvä ja rento hotelli! Olimme kaveriporukan kanssa (20-25v) kaksi viikkoa viime kesänä.

Äänestä
  • saiko respalta munaa?

    Äänestä

Toimiiko hotellissa langaton netti? maksaako se?

Äänestä

Paaauuu!

Äänestä

:)

Äänestä

tell me more

Äänestä

Onko hotlassa actionia homomiehelle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sainttable kirjoitti:

Onko kellään kokemusta kyseisestä hotellista? :) Olen menossa heinäkuussa ja olisi kiva saada vähän infoa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu