Valot kuntoon ja varaosia H:kin seudulla

Auttakaa minua löytämään jonkun korjaamon joka vaihtaisi kaikki sähköjohdot hevostraileriini , kunnolla! Ja mistä löytää varaosia, esim vetopään, nokkapyörän jne? Pääkaupunkisudulla.
3496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Peräkärryyn sopivia varaosia on jotakin mutta kannattaa soittaa ensin.

Äänestä
  • Kiitän vinkistä! Asia hoidettu!

    Äänestä

  • Mummeli kirjoitti:

    Kiitän vinkistä! Asia hoidettu!

    kehäkolmonen entisen korhonen huonekalun tiloissa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mummeli kirjoitti:

Auttakaa minua löytämään jonkun korjaamon joka vaihtaisi kaikki sähköjohdot hevostraileriini , kunnolla! Ja mistä löytää varaosia, esim vetopään, nokkapyörän jne? Pääkaupunkisudulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu