Sinukka eduskuntaan naurua

Idiotismi huipussaan. SW(KOK) varmaan korvaa Miedon (kesk) kahtapuola äänestyksessä puoluevastaavat valvoo, että SW äänestää puolueen ohjeiden mukaan, naurua naurua.
776
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Väärin SW valittin poliittisin perustein, ei tiedä mitään poliitiikasta. Hän on kuin pääsiäis herkku lammas äänestää ja määkii.

Äänestä
  • Uros on pässi

    Äänestä

kansahan sen tuonkin tyhjäntoimittajan palkan maksaa ja myös eläkkettä saa sitten aikanaan

Äänestä
  • Ei hän eduskuntaan olisi päässyt ilman Jyp pelejä.

    Äänestä

Hymy on ainakin herralla herkässä :D

Äänestä
  • Vaittävät, et hormonit kasvattavat hampaita ja eikös se sinkkukin ihmetelly mitä ne sille rajantakana syötti

    Äänestä

Jypiläinen on hyvässä hoidossa, kun jokeriäiti hoivaa ja voitelee pukamia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pressa ainesta kirjoitti:

Idiotismi huipussaan. SW(KOK) varmaan korvaa Miedon (kesk) kahtapuola äänestyksessä puoluevastaavat valvoo, että SW äänestää puolueen ohjeiden mukaan, naurua naurua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu