Olisin ostamassa DigiTV tikkua

Mikä olisi varma toiminen? Artec T 14BR tikusta on hyvät muistot, mutta se on mennyt ajat sitten rikki ja nyt olisin ostamassa uutta tikkua.

Mikä suosittelette? Mistä niitä sais ostettua?

Jos jollain on kaupan, niin voin ostaa.
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pinnacle on ainakin hyvä teknisesti, en tiedä kyllä miten sitten Linux ohjelmat, kaikki ainakin Windowsilla toimineet tuon kanssa, joku noin 100EUR.

Pinnaclen oma mukana tuleva softa on kyllä aika raskas, että vaatii prossalta tehoa sitten, eikä ole edes välttämättä paras.

Äänestä
  • Pinnacle on myynyt korttituotantonsa jo aikaa sitten Hauppaugelle. Ja miten Pinnaclen oma softa toimisi linuxissa?

    Äänestä

  • Menee herkästi rikki, sekundalaatua.

    Äänestä

  • kokemus. kirjoitti:

    Menee herkästi rikki, sekundalaatua.

    Itse kans pikkasen kartan tuollaista sekundakamaa.

    Mistä sais Artecia halvalla? Hinnat ovat pompanneet melkein tuplasti.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


P-29 kirjoitti:

Mikä olisi varma toiminen? Artec T 14BR tikusta on hyvät muistot, mutta se on mennyt ajat sitten rikki ja nyt olisin ostamassa uutta tikkua.

Mikä suosittelette? Mistä niitä sais ostettua?

Jos jollain on kaupan, niin voin ostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu