Idiootteja riittää

Teijon retkeilyalueella tapahtunutta:

Järkyttävä löytö leirintäalueella: Palanut koira grillissä
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011042313598482_uu.shtml
2322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko saatanan palvojat tai pulverinenät liikkeellä vai onko kysymys kulttuurin rikastamisesta? Eipä ihan normikansalaisen tekosia ole. Todella sairasta.

Äänestä
  • Aivan, todella, todella sairasta :( Se mikä on varma, kyllä elämä kostaa ja opettaa näille ääliöille tekonsa kovalla kädellä ja edestään vielä löytävät sen mitä ansaitsevat. Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan. Minkä taakseen jättää sen edestään löytää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


37 kirjoitti:

Teijon retkeilyalueella tapahtunutta:

Järkyttävä löytö leirintäalueella: Palanut koira grillissä
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011042313598482_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu