ryhdistäytyä nyt ja unohtaa sut? Mä vähän luulen niin. Aika mennyt sen verran, että tuskin meille enää mitään tulee. Tarttis ihmeen.
Pitäis oikeesti vaan nyt olla realisti ja alkaa katselemaan muita miehiä ja ihastua vaikka uudelleen, jos luoja suo.
Pitäis oikeesti vaan nyt olla realisti ja alkaa katselemaan muita miehiä ja ihastua vaikka uudelleen, jos luoja suo.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Noh, niinhän se on, haluisin kuitenkin olla se sun ihme!
Kuka siellä kirjoittaa? Meneekö pks. Vaikka nykyisen tiedon valossa sulla sellainen pitäis jo olla, mutta ehkä et ole onnelinen, haluisin tuoda onnea elämmääsi ja antaa parhaat puoleni kukkia.
Haluisit ja haluisit, mutta mitä sillä haluamisella kun ei sitä ihmettä näy? Aina vaan vahvempi tunne, että tää olen idiootti kun olen elätellyt toiveita näin kauan. Ei hän varmaan edes muista mun olemassaoloa.
Olen nyt miettynyt tätä asiaa niin pitkään ja paljon, että olen vahvasti tullut tulokseen, että tää turha haihattelu ja ikävöinti saa luvan riittää. Ei se tyyppi mua halunnut, mun oli vaan vaikea kestää sitä tosia asiaa ja piti kärsiä sydänsuruja aikansa.
Aion pokaa jonkun ihanan miehen tänä kesänä... :)
Ja ettei nyt jotkut turhaa itke, niin J***** oli ketä kaipasin.
En minä täällä MIEHIÄ etsi.
ootko vakkarikolumnisti täällä sä s vai ootko kaipaamani nainen??