huoh...auttakaa!mitä teen?!

yks poika meijän koulusta tykkää musta.mä taas puolestani inhoon sitä!!!
mut en saa sitä sanottua.mua ärsyttää ku se tuijottaa mua tunneilla ja kattelee mua.en kuitenkaa haluis loukata...onko kellään sama tilanne?mitä voisin tehä?miten sanon sille sillee nätisti?
AUTTAKAA!pliis...
12276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

"Sori, mä en tykkää susta" Kyllä pitäisi nyt tuommoinen ottaa asiallisesti vastaan.

Äänestä

Mistä päin?

Äänestä

Mulla sama tilanne.. arvaa vituttaako, ku se poika on niin saatanan rasittava ja ruma, ja sitte ku mun ihastus on sen kaveri ja kun yrittää flirttailla ihastukselle ja vaihtaa katseita tunneilla, niin sitte se ällö poika on aina siinä välissä/vieressä häirittemässä ku se kyttää mua koko aja. :/

Äänestä
  • ootko koskaan miettinyt sitä vaihtoethoa että sä oot sun ihastukses mielestä ihan yhtä vitun ruma ja rasittava ku toi poika sulle :DDD

    Äänestä

joo. se on oikeesti ihan sairaan ärsyttävää!

Äänestä

Tietenkin se on ärsyttävää, mutta maailma on vapaa, täällä saa katsoa mitä haluaa.



Ja nyt varmaan 90% tän palstan pojista on kusi sukassa, että onkohan samalta paikkakunnalta, eli älkää pitäkö meitä jännityksessä, kertokaa mistä päin Suomea.

Äänestä
  • Totta :S kertokaa mistä päin Suomea...

    (Vois ehkä auttaa, lopettais kattomisen kun älyää että samalta paikkakunnalta)

    Äänestä

voi ollakki mutta en usko et se ajattelee niin tapahtuneiden asioiden perusteella :::DDD

Äänestä
  • Ja mitähän tuo tarkoitti? :O

    Äänestä

Se todellakin on ikävää ettei kaikki ihmiset voi olla komeita/kauniita ja muutenkin.
Ikävä että meitä "ei-niin hyvännäköisiä" ihmisiä on olemassa, mehän olemme myös kaikin verroin muita huonompia ja alhaisempia, eix je?

Äänestä

^ Näin on, ei me rumemmat ketää ansaita. Tulis joku ja tappais niin ei nuotten tarttis nähä vaivaa. Olisitte saatana edes vähän hyvillänne että jonku mielestä ootte hyvännäköisiä...

Äänestä

hei kaikki!
ei kai sen nyt tarvi kertoo missä asuu??hei haloo...
elkää hyvät pojat nyt pelätkö turhaan.tyttöhän vaan kysy apua.... :s

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cretive kirjoitti:

yks poika meijän koulusta tykkää musta.mä taas puolestani inhoon sitä!!!
mut en saa sitä sanottua.mua ärsyttää ku se tuijottaa mua tunneilla ja kattelee mua.en kuitenkaa haluis loukata...onko kellään sama tilanne?mitä voisin tehä?miten sanon sille sillee nätisti?
AUTTAKAA!pliis...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu