Jälleenmyyntiarvo

Minkälaisia kokemuksia uudempien Jaguarien omistajilla on jälleenmyyntiarvosta. Eli ovatko hyvitykset käytetyistä S- ja X-Tyypeistä olleet mielestänne kohdallaan?
1674
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla ei ole kokemusta hyvityshinnoista, sillä nyt on alla eka Jagge, enkä vähään aikaan aio siitä luopua.
Ostin sen 3 v. käytettynä, ja ainakin pyyntihinnat olivat kaikkialla kovasti suolaiset. Tarkoitan siis, että jos vertaa uutena saman hintaisiin muihin merkkeihin. Olettaisin että hyvityshinnat myös ovat samassa suhteessa riittävän korkeat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄKSÄ kirjoitti:

Minkälaisia kokemuksia uudempien Jaguarien omistajilla on jälleenmyyntiarvosta. Eli ovatko hyvitykset käytetyistä S- ja X-Tyypeistä olleet mielestänne kohdallaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu