sydän etsii

rauhaa ... ja sai sen hetkeksi sinun näkemisestä
6252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

asti ja sitten sydän aloittaa taasen rummuttavan tykytyksen sinut nähdessään.....

Äänestä

Voi...mutta ajattele, kuka ei olisikaan hukassa nykypäivänä....

Minä en ota itseäni tosissaan, mikä helpottaa vähän.

Äänestä
  • Hyvä, että on helppoo! Mulla ei o eikä tu. :(

    Äänestä

  • surullistamut totta kirjoitti:

    Hyvä, että on helppoo! Mulla ei o eikä tu. :(

    Anteeksi, ei ollut tarkoitus satuttaa. ei se noin helposti mene. Niin, ei mulla ole helppoa, olen vaan unohtanut itseni. OIkeastaan sama asia kuin sinulla - minä vaan olen turta.

    Äänestä

todellakin oli ihana nähdä,vaikka pieni .......hetki,vaikka se tekee levottomaksi mutta samalla tulee levollinen olo.Hyvää yötä.

Äänestä

Mun sydän etsii rauhaa ja haluaisin että unohtaisin koko jutun ja hänet, ei tästä ilmeisesti tule mitään... :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvää yötä kirjoitti:

rauhaa ... ja sai sen hetkeksi sinun näkemisestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu