;( AIna haikea kaipaus on viereesi! Pidän se vaan sisälläni, niin kuin pidän kaiken muunkin pahan. Tästä tullut vain ajatuksien purkupaikka.
Aika meni jo..
Aika meni jo..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
No sitte se meni, ei voi mitään. Täytyy itsekin sit poistua, mä voin purkaa ajatuksiani päiväkirjaan, lapsellista tai sit ei.
Mullakin on ikävä "omaa" neljän tähden miestäni. En usko, että aika meni. Aika on venyvää, kun tunteet on isot. Se odottaa. Toivon, että se aika yhdessä vielä tulee.
Pitäisi tehdä "yhtä projektia" kun on erikseen järjestänyt mahdollisuuden tehdä sitä rauhassa seuraavat 18h. Ajatukseni pyörii vain sinussa, joten keskittyminen on vaikeaa. Onnea muuten omastasi!