Missä on todisteet?

Oikeudenkäynti on kestänyt 3 kuukautta. Vieläkään ei ole esitetty kaiken pysähdyttävää todistusta WC:n oikeudenmukaisuudesta. Herätkää! Alkaa olla kiire. Ja Wester -spammi ei todista mitään.
14256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Joku sai rahnaa ja joku menetti peliin oli vissiin harkittu kartio.

Äänestä

mistäs näille käettömille järjestetään tuloa kun raharaanat on kiinni ja kaupan ovet ei pauku

Äänestä
  • oikeastaa minua ei ole yksi vaan useampi kehottanut vähän kirjoittelemaan näitä herjojani touhusta tänne

    Äänestä

  • Jos sie haluat spämmätä, niin ole hyvä ja kiinnitä kirjoitusasuun huomiota. Spämmissä vilisee aivan tavattoman paljon kirotusvihreitä. Korjaa ne silleen alkujaiseksi ja spämmää sitten korjattua spämmiä uudemman kerran. Jookosta jooko?

    Ootko muuten kuullut sellaisesta KaDe-verkostosta? Entäs Spämmärien spämmääjistä? Ne ovat sellaisia verkostoja, joista sinäkin pääsisit hyötymään, jos tunnet omaksesi spämmäämisen jalon taidon. Ollaan tehty mm. omalla (ei osamaksulla ostetulla) sukellusveneellä matka Köpikseen. Silleesti jäi mieleen Köpiksen matka, koska jotkut (ketä lie) jäivät kaipaamaan Pientä Merenneitoa ja se nyt sitten sattu löytymään meidän sukellusveneestä.

    Samoin meillä on tuolla jenkkilässä tarkemmin sanoen Beverly Hillssissä kesämöksä. Sinne on tehty meidän sukellusveneen rantautumisen takia vähän syvennyksiä paikalliseen lutakkoon. Päästään silleesti sinne noin 1000 neliön (alakanttiin mitoitettu) möksään suoraan laitsulta. Sauna meillä on edelleen kesken, mutta eiköhän tuo valmistu, jos spämmärien spämmääjien läpimurto jatkuu entisellään.

    Ja mitaan ette voi...

    Äänestä

tallainen paskahousujen paratiisi on pieni liike kun ruvetaan puhumaan kansan noususta

Äänestä

Yhtään tuomiota ei ole jaetu.
On rehellinen, pakko olla !
Rikosimoituksen teolla ei voita mitään...

Äänestä
  • joo mutta selevä peli rahaa hävis siitä on lähdettävä tuomiot sikseen

    Äänestä

  • ja millä naamalla pesijät kävelevät vastaan

    Äänestä

  • yleinen tietoys pesijöistä kansan keskuuteen mielestäni piisaa tuomioksi, koska näissä rahan menettäneissäkin on vikaa

    Äänestä

tämähän oli sellainen suppea tyhymä peli jota yritetään kaikin konstein suurentaa

Äänestä

vaikea on täällä saada isompaa tietosuutta aikaan kun nytkin vain 15-iikkaa on tätäkin ketjua lukenut

Äänestä
  • Hoono väylä:
    Eikö sitten edes oikeudessa voitaisi esittää todisteita? Vai odotetaanko Korkeimman oikeuden istuntoa ennen todisteita?

    Äänestä

Tuomiot on jo jaettu etukäteen, ihan turhaan oikeuteen on tuoda mitään todisteita.
Ihan pelle touhua.

Äänestä
  • eihän sinne voi tuoda mitään todisteita kun kusipääkusettajilla ei ole mitään todisteita, jauhavat vaan samaa paskaa vuodesta toiseen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


13+15 kirjoitti:

Oikeudenkäynti on kestänyt 3 kuukautta. Vieläkään ei ole esitetty kaiken pysähdyttävää todistusta WC:n oikeudenmukaisuudesta. Herätkää! Alkaa olla kiire. Ja Wester -spammi ei todista mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu