Mukavaa vappua....

jollekin ihanaiselle vaan jonnekin:) Ääh....ei hän näitä lue kumminkaan!
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tai sitten en niin ihana ehkä kuitenkaan... No voihan "hän" lukeakin, jos kerrot että kuka se ihanainen on, jolle vappua toivottelet.

Äänestä

Mukavaa vappua sinulle myös:)
Muutama vuosi sitten toivotin viestillä vappuja...nyt en enää..;(

Äänestä

Hauskaa Vappua
sinullekin ja kaikille
lukee mut et tunnista :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-J-mies- kirjoitti:

jollekin ihanaiselle vaan jonnekin:) Ääh....ei hän näitä lue kumminkaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu