Miks te muutamat aina vittuilette täällä muille, erityisesti parille palstan vakituiselle keskustelijalle. Mä oon ainakin saanut hyvää tietoa ja neuvoa näiltä joille aina vittuillaan. Mä ainakin muistan neuvojia hyvällä, kiitos neuvojien mulla on ollut kaks vuotta kaks toimivaa intel läppäriä joilla tuntuis olevan käyttövuosia vielä ainakin toiset kaks. Itse ilman neuvoa valitsemani toisenlaisen läppärin sain palauttaa heti viallisena.
En oikein tajua
.
267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
mmm-m, toiset vittuilee ja toiset jaksaa mainostaa Linuxia. onneksi muutama asiallinenkin on sentään täällä.
M-Kar mainosti aikoinaan ubuntua ja asensinkin sen. Sitten alkoivat ongelmat ja niihin tämä samainen herra vastasi vain tylysti, että sen siitä saa, kun kirpputoreilta paskaa ostaa.
Ei kovin kannustavaa. Se olikin minun vika, kun jokin ei toiminut, kun vehkeet oli, mitä oli.
Tämä siis vain minun ja vain yksi esimerkki, muitakin olisi, mutten nyt kehtaa enää vanhoja muistella, mutta jotkut muut saattavat muistaa!