-----------
Moi, mitäs kuuluu ?
utelias..
32293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Ei helvetti, jo on ujouden huippu, kun täällä tervehdit ja moikkailet. Et sattumoisin ole yksi niistä sadoista tuhansista Jii-miehistä :D
sul ?
ihan hyvää..
Miksi matkit ?
Hihhii. No jospa tämän ottaisi sellaisena yleisenä galluppina. Kiitos kysymästä tänään on ollut ihan hyvä päivä.
Eikai tässä ihmeempiä
lue tuosta:
http://koti.mbnet.fi/nobass/osataan.htm
ÄLÄ lue ! Huijari.
Kävin sillä perint.vappu "kierroksella" kaupungilla.
Olen pessyt pyykkiä.:)
Hyvää kuuluu, pihaa ja kotia saanut kuntoon. Pyykkiä pessyt. Krillannut. Eli oikein hyvin mennyt ja suunnitelmien mukaan.
Vai,että ihan suunnitelmien. Oliko niinkö koko päivän projekti?
NO EIPÄ PILLUMPIA! PERKELE!!!! Mitäs sulle?
Mitäpä se sulle kuuluu
Piti tulla sisälle kun alkoi tuo allergia vaivaamaan vähän liikaa ulkona.
Ihan punaiset silmät!
Pika pikaa apteekkiin ja lääkettä naamariin. Ei tarvi olla ongelman kanssa jos ei halua.
Lääkkeitä on, mutta ne väsyttää.
Löytyy sellasia jotka ei väsytä, esim. kestine, ootko kokeillu?
En ole kokeillut. Kiitti vinkistä. Mulla kutiaa silmät erityisesti.
En nyt ihan muista pitikö siihen olla resepti, ilmeisesti joo. No toivotaan että auttaa sua palsta-ystäväiseni ! Päivän hyvä työ tehty :)
Mä olin oikeita ystäviä tapaamassa oikeassa elämässä eli kyllä mä kelpaan ihan oikeille ihmisille ystäväksi.
Joo, mut enkö saa sanoa sua palsta-ystäväkseni? Se on ihan hyvällä sanottu, oikeasti! Ja olen hyvilläni jos ehdotuksestani olisi jotain apua sulle :)
Ystävyys on arvokas asia, ja ainoastaan elävässä elämässä tapahtuva ystävyys on oikeaa ystävyyttä.
Totta, en vaan tiennyt että tämä on sulle herkkä paikka :) Ei millään pahalla... Monelle viimeinen viestisi voi olla erittäin hyvää muistutusta...
Kyllä, erittäin. Ystävyydestä saati rakkaudesta puhuminen ilman oikeaa kontaktia elävässä elämässä on pelkkää nettileikkimistä. Eihän ihmistä voi enempää loukata. Kyllä, tämä on minulle erittäin herkkä paikka.
Ok, vierasta minulle. Erotan selkeästi live- ja virtuaalimaailman, ne eivät sodi ajatuksissani keskenään. Kunnioitan kuitenkin valintaasi. No, toivotaan kuitenkin että allergiasi helpotuu. Hyvää päivän jatkoa..
Oma vikani kun vastasin tähän ketjuun. Ei siinä mitään.
Sä ooot pöllö, anteeks vaan??? Kaikkine kysymysmerkkines??? Aikas on suuret ongelmas...
Sinulla ei sitten ollut kovin onnistunut vappu kun tuollaista kirjoitat?
Harmin paikka.
Mulla oli aivan loistava vappu, meni juuri suunnitelmien mukaan, saaressa nauttien hyvien ystävien kesken meri-ilmastosta :) Nyt lähden lenkille, ei jaksa enää tällasta lapsellista touhua, heippa!
Paljon kuuluu. En kerro.
korjaan yhtä romua ja hengaan netissä,kuuntelen radioo...ikävöin....J......
sillä on mitä mulle kuuluu...