veneen verhot

Mistä saisi kunnollista veneeseen sopivaa olosuhteet kestävää verhokangasta? Tulenkestävyys olisi plussaa, mutta homeenkesto vielä enemmän, etenkin homeen esto.
4339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Osta semmonen tulenkestävä t-paita mitä myydään formula yms autokuskeille. Siittä sitten leikkelet.

Äänestä

Tollasesta sammutuspeitteestä saa hyvän tulenkestävän kanssa.

Äänestä

Eiköhän tämä ole niin marginaalinen menorerä että ostakoon sisustussuunnittelija mitä kangasta tahansa uusimisen on varaa vaikka vuositttain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Veneen sisustusfriik kirjoitti:

Mistä saisi kunnollista veneeseen sopivaa olosuhteet kestävää verhokangasta? Tulenkestävyys olisi plussaa, mutta homeenkesto vielä enemmän, etenkin homeen esto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu