Mihin piirteeseen ihmisessä rapu ei voisi rakastua? Mitä piirteitä on omassa rakkaassasi joita et voi sietää? minkä merkkinen oma rakkaasi on? Mitä piirteitä ihmisessä pitää mielestäsi olla jotta rakastut?
Mihin et rakastuisi/ihastuisi?
Kysyjä
2633
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Rapu mies on todella äitiinsä kiintynyt ja vanhoihin alushousuihin ja sukkiin, tai kaikkeen vanhaan. Mitään ei saa laittaa roskiin/kierrätykseen. Ja äiti-suhde on todella tiukassa. Napanuoraa ei hevillä katkaista. Vaan jos miehen laittaa valitsemaan, on harkittava tarkoin, jatkaako suhdetta...Ja kumman kanssa.-Näin meillä
Yks Eero niin se lahjottelee kaikkee ihmeellistä mulle.Se suuttuu jos mä sanon sille etten mä pidä siitä. Mut seuraavana päivänä se on unohtanu koko jutun. Sit se jahtaa mua. Se ei asu kovin lähellä mun kotia. Nyt se ei ees huoomaa mua........... Mitä sille on tapahtunu? Onkohan se ymmärtäny etten mä pidä siitä..........hmm.... Mä inhoon sitä!!!!!