idolsss

Äänestäkää marttia
Tätä ilmoitusta ei tarvinnut maksaa Mikkelin kaupungin "vähistä"varoista :D
4100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo varmasti se lehdissä ilmoittelu vei ainakin yhdeltä vanhukselta iltapuuron ;)

Äänestä
  • Yhdeltä, jos toiseltakin. Ei mitään järkeä koko kouhotuksessa.

    Äänestä

sinua äänestän sitten kun pääset televisioon ja olet finaalissa

Äänestä
  • Se ei maksa mitään - saa äänestää ihan ilmaseks ja ilman tukiaisia!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


artisti maksaa kirjoitti:

Äänestäkää marttia
Tätä ilmoitusta ei tarvinnut maksaa Mikkelin kaupungin "vähistä"varoista :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu