Miten voisit olla

s....

täällä ja töissä yhtä aikaa? selitäpä se?

8

133

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • s....

      jään odottamaan selitystäsi?

      ei muuta. hyvät yöt.

    • mieti sitä

      hehe.

    • mahdotonta:

      Ei kaipaa selityksiä.

    • niin no joo

      Varmaankin sen takia et näillä palstoilla on muitakin ihmisiä ja nekin kirjoittelee tänne. vai eikö ole?hä?mitä?kummallista?

    • Sä oot kako

      Kassos ku se on helppoo välillä tänne putkahtaa töitten lomassa. Niin yksinkertainen selitys siihen löytyy.

      Aiotkos montakin vuotta täällä vielä sekoilla?

    • Totuus on julki

      Teitä Ässiä on useampi ja te olette ottaneet ton yh-äipän roolin. Vedätätte ihmisiä ihan vuorokauden ympäriinsä. On koiraa, saunaa, asunto menee alta, kunhan ette vaan kohta pyydä auttamaan rahallisestikkin.
      Hävetkää, jos provosoitte jotakin yh-äitiä ja pilkkaatte häntä täällä.
      Hankkikaa itsellenne elämä.
      Menkää vaikka uimaan, nyt vesi virkistää.

      Ja Ässä miehille, hei laittakaa jo se hame päälle älkääkä ujostelko ja punainen rusetti päähän ja muovihelmet kaulaanne.

    • kuka hurmaa kenet

      Palstaa täytyy ylläpidon pitää yllä 24h muuten mainostulot loppuu :) On keksittävä näitä huuhaa-jutskuja itse, kun muita ei suomi24 kiinnosta. Mutta, että, jotta, näin,.säälittäväähän tämä touhu näillä kaikilla palstoilla on. Jos oikeasti joku haluaisikin tulla ikäväänsä tänne ruikuttamaan, niin kyllä hän taitaa olla enemmänkin hoidon tarpeessa kuin ikävissään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      140
      10506
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      148
      5393
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      40
      4070
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      132
      3612
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2664
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1906
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      359
      1582
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      98
      1567
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      73
      1428
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1386
    Aihe