Ulkomaille muuton vuoksi olemme vuokraamassa kalustettuna 150m2 omakotitalon. Talo on 2003 valmistunut ja sijaitsee itä Helsingissä rauhallisessa paikassa. Talo sijaitsee reilunkokoisella (>1000m2) tontilla. Vuokra-aika on kaksi vuotta, mahdollisesti enemmänkin mikäli ulkomailla asumista jatketaan kauemmin. Lyhempi vuokra sopimus sopimus ei kiinnosta.
Vuokra määräytyy tarjousten perusteella.
Vuokrataan omakotitalo Helsingistä
Tintti2ooo
3
750
Vastaukset
- kiministeri
Onko kyseinen ok-talo vielä vuokrattavissa? Onko autotallia?
- Ruslan Miller
Kuinka paljon on sitten kuukauden maksun, olisi erittäin kiinnostunut
0401546999- Tintti2000
Kyllä on vielä vuokrattavana. Autotallia ei valitettavasti ole. Talo vapautuu näillä näkymin Heinäkuun aikana. Vuokra on noin 2000€ ,riippuen vähän mitä sen halutaan sisältävän.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3186874Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss693976- 2083115
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242827- 741932
- 1461702
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101692Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891418