Etsin sun numeroa vaan eipä löydy mistään. Työnumeron löysin, mutta joku toinen vastasi :( Ehkä se ei olekaan sinun numerosi nykyisin. On suhun vaan vaikea saada yhteyttä. Liian harvoin ollaan nähty tällä viikolla. Toivottavasti huomenna nähdään.
MAhdoton ikävä sua
Salainen numeroko?
8335
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei mulla ole puhelinta ollenkaan, olen muuttanut tänne kauas korpeen vanhaan mummonmökkiin ja alkanut kirjailijaksi. Eli en ole enää siellä, missä olin ennen. Elämänmuutos tekee hyvää kaikille aina joskus!!
Kivaa kevättä & lintujen laulua & puron solinaa & aaveiden kolinaa vintillä:)
huulet pyöreenä ku h-moelasella, on mulla nyt....O
Sinäkö kirjailijaksi ;)
Joo miehillä on usein salaisia kykyjä, puolia ja voimavaroja, joista naisilla ei ole aavistustakaan. Ne vain kovin usein hautautuvat arkeen. Sitten kun ero tulee, miehet ottavat ne ajankulukseen käyttöönsä. Miehet voimistuvat ja toteuttavat itseään.
siis ollaanko me nähty tällä viikolla, en mä ainakaan ole huomannu...
hänet näin. En ole varma huomasiko.
missäs hänet näit ja tarkalleen milloin
Mulle jos laittaa sähköpostia niin kerron numeron. Sähköposti löytyy nimellä netistä.