Hämmentävä supertähtikolmikko pakeni terroristeja vuokra-autolla
On se kumma jos tästä ei saada aikaiseksi hassua roadmovieta. Tulevassa Vanity Fair -lehdessä nimittäin paljastuu että kolme viihdeikonia lähti vuonna 2001 terrori-iskuja pakoon vuokraamalla kimpassa auton. Popin kuningas Michael Jackson oli New Yorkissa valmistautumassa konserttiinsa kun koneet rysähtivät WTC-torneihin. Jackson nappasi hotellista mukaan kaksi kaveriaan ja suuntasi New Jerseyyn, josta kolmikko vuokrasi auton päästäkseen mahdollisimman kauas hyökkäyksen alla olevasta suurkaupungista. Ai ketä ne kaverit sitten olivat?
No Elizabeth Taylor ja Marlon Brando.
Outo kolmikko oli ajanut terrorismia turvaan aina Ohioon saakka. Matkaa oli taittunut siis yli 850 kilometriä. Vanity Fairin artikkelin mukaan autossa ei todellakaan ollut ketään muita, vaan kolmikko oli matkannut keskenään. Brando ja Jackson olivat vuorotelleet auton ratissa ja Taylor oli levännyt takapenkillä. Tankkaukset oli hoidettu pikaruokaloiden yhteydessä.
Siellä he ovat varmaankin vuokra-autossaan lauleskelleet radion tahtiin, Brandon maiskutellessa hampurilaisaterioiden parissa ja Michael Jacksonin ajoittain tankatessa autoa kimaltelevat hanskat kädessään. Toivottavasti tästä tehdään elokuva.
http://ylex.yle.fi/uutiset/popjuorut/hammentava-supertahtikolmikko-pakeni-terroristeja-vuokra-autolla
Michael Jackson pakeni terroristeja?
10
179
Vastaukset
- carinajackson
Mageeta :)
- Dodo5Alive!
I AM FOREVER
- LastDayz
hälkää uskoko kaikkea mitä netistä luette. MJ ei ainakaan ollut valmistautumassa konserttiinsa Nykissä, koska se pidettiin päivää ennen terrori-iskuja. Tiettävästi MJ:llä ei edes ollut ajokorttia. Varmasti halusivat pois kaupungista ja niin halusivat miljoonat muutkin siinä kaaoksessa. Tästä kolmikosta kukaan ei ole enää keskuudessamme joten todenperäisyyttä on vähän vaikea todistaa..
- SPEED DEMON98765432
KYL SIL OLI KORTTI(2.VAIHEESTA EN OO VARMA)..ON OLLU PAINETTUNA NE KORTIT JOSSAIN JULKAISUSSA(TOSIN VOIKO NIIHIN LUOTTAA)..NIITÄ OLI ERI KORTTEJA ERI VUOSIKYMMENILTÄ,70-JA 90 LUVUN KUVILLA..
- Kukahan noista
muka ajoi )
Brandon ei ainakaan olisi edes kyydissä istunut. - kekepö
Jep kyllä Jacksonilla oli ajokortti ja olen nähnyt pari kuvaa, joissa Jackson on ratin takana.
- threatened
"...Michael Jacksonin ajoittain tankatessa autoa kimaltelevat hanskat kädessään."
Hah :D Vois olla kyllä näky jos Michael kävis tankkaamassa autoa BJ-hanska kädessään. - AliveBeLIEver
Onhan MJ:n ajokortti nähty netissä monta kertaa ja myös videoissa ajamassa! This is it:ssä sanottiin, että MJ oli valmistelemassa konserttisarjaa 09, mutta 11/09 terrori-iskujen takia konsertit peruttiin -tiedä sitten onko tämä totta. Luulen, että MJ tosin lavasti kuolemansa terrorismiin liittyvien seikkojen vuoksi.
- saysaysay
aika kaukaa haettua, että michael olisi terrorismin takia lavastanut kuolemansa.
- princessa_82
Tota....Terroristit käsittääkseni haluavat listiä laumoittain jenkkejä, joten yleensä iskut tehdään johonkin julkiseen paikkaan, jossa MJ harvemmin pomppi...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61093