Nainen nyt

nukkumaan ja otan toisen tyynyn kainaloon ja rutistelen sitä.
Sä olet taas ollut mun mielessä niin paljon,että tällaiseksi
homma menee. No hyviä öitä.
4206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minäkin menen nukkumaan, aamulla normaalia aikaisempi herätys. ;)

Äänestä

saisit sä mut kainaloon jos haluaisit;)

Äänestä

tuollainen viesti puhelimeen ,nukuttaisi paremmin ?

Äänestä

Öitä sinullekin :) kuka lietkään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taidan mennä kirjoitti:

nukkumaan ja otan toisen tyynyn kainaloon ja rutistelen sitä.
Sä olet taas ollut mun mielessä niin paljon,että tällaiseksi
homma menee. No hyviä öitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu