Jos joku ei vielä tiedä niin ei kannata huutaa fiksuhuudossa!
Tuotteitaan ei saa ja jos saakin joutuu odottaan 2vuotta!!!!
Silti ei edes kaikki ole tullut mitä itse voitin.Heillä on sellanen asiakaspalvelu kun yrittää kysyä ne eivät vastaa......paitsi jos kysyt ekoja kertoja niin he voivat vastata kun näkevät sinut mahdollisena huutojen ostajana.
Sitten kun voitat mahdollisesti jotain eikä tavaroita kuulu niin he eivät edes vastaile enää.Uskomatonta että suomessa tällainen selvä vilunki yritys voi vielä edes toimia mut kaippa siihen ratkaisu vielä tulee ja joutuvat lopettaan koko yrityksen.Olemme testanneet yrityksen asiakaspalvelua ja se on täysin siitä kiinni saatko palvelua että oletko voittanut vai et!!
Toivon että juuri sinäkin siinä käytät rahasi järkevämmin kuin menettämällä ne fiksuhuutoon.
Nykyään asiakaspalvelu ei vastaa kuin heille mieluisiin kysymyksiin.
Se mitä he voivat vastata ei ole yhtään luottamista,se on nähty yli 2vuoden aikana omakohtaisesti. Kukin tietty voi laittaa rahansa fiksuhuutoon jos haluaa päästä rahoistaan ja tukea huijareita!
Itse onnekseni en hävinnyt kuin karkealta arviolta noin 150-200e mutta siinäkin on sen verran liikaa.
FIKSUHUUTO
neumi
1
170
Vastaukset
Tämähän on ollut valitettava tosiasia jo vuodesta 2007 mutta silti ihmiset hassaavat rahaa olemattomaan :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh422672Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423382387- 352084
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta471756- 241675
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251559- 431429
- 1001409
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391345- 361146