Etuhaarukan öljy tilavuus intruder 750

Moi !Mistä löytäisi suzuki intruder vs750 tekniset tiedot ,samalla etuhaarukan öljytilavuus olisi kiva tietää .Vm.1987 .Terv :Pätäkkä
41796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Moi, oikea358ml, vasen 370ml. Osta Alfamerilta kirja Suzuki Intruder vs700 - 800 , 1985 - 2002. Siinä on kaikki.

Äänestä
  • Hyvä toi Haynesin kirja, mutta tuolta www.ago.fi sen saa paljon halvemmalla ja tekninen sanasto tulee vielä mukana.

    Äänestä

  • Jomserin kirjoitti:

    Hyvä toi Haynesin kirja, mutta tuolta www.ago.fi sen saa paljon halvemmalla ja tekninen sanasto tulee vielä mukana.

    Ainakin Haynesin VS-kirjaa voi vilpittömästi suositella. Ei ole kalliskaan, ja tuosta jälkimmäisestä kaupasta sen saa vielä 7 euroa halvemmalla.

    Äänestä

Luulis noi tekniset tiedot olevan nykyään netissäkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pätäkkä kirjoitti:

Moi !Mistä löytäisi suzuki intruder vs750 tekniset tiedot ,samalla etuhaarukan öljytilavuus olisi kiva tietää .Vm.1987 .Terv :Pätäkkä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu