Miehen väistely

ihmetteln vaan-

Mikähän mun avopuoliso on miehiään, kun joskus lähestyn häntä halaamis ja tykkäämistarkoituksella ja sitten kun hyväilen vähän eroottisemmin, hän alkaa hohea: ei saa.
tykkään kosketella paljasta ihoa, mutta hän ei anna. Siis tämä on ihan suorastaan huvittavaa!!!! Vetäydyn vaan pois aina pettyneenä ja ihmeissäni. Voiko johtua kasvatuksesta, On ainut lapsi ja jotain kummallista on muutenkin perheessä.
Ainut paikka harrastaa seksiä on sänky ja illalla,,olen tottunut taas ihan erilaiseen meininkiin. Muutyen mies on kohteilas ja ystävällinen, mutta jotenkin estynyt.

7

484

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 43e56yjtrk

      jospa sulla on kylmät kädet

      • aloit.

        Ei ole, pikemminkin kuumat. Jos mies inisee, että "ei saa", niin ei se ihan ok ole.Vänisee kuin akat.


    • mr_groove

      Kannattaisiko kinun kysyä mieheltäsi, että miksi eroottinen kosketus tuntuu niin pahalta.

      • aloit....

        olen kysynyt, vaan en saa selvää vastausta. ikävää..


    • haiseeko?

      Sinulla saattaa haista hengitys.Ehkä illalla juuri iltapesujen jälkeen hän tykkää seksistä kun tietää ja haistaa että olet puhdas ja hän myös itsekin on sitä.

      • aloit..

        olen kysynyt, vaan ei ole sitä.


      • HAiseeko?
        aloit.. kirjoitti:

        olen kysynyt, vaan ei ole sitä.

        Tai sitte sun toosa haisee ja se mies jo niinku etukäteen kauhistuu ajatusta sillitynnyrin kanssa pelehtimisestä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      146
      4824
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      184
      3923
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      116
      3604
    4. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      43
      2911
    5. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      138
      1876
    6. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      41
      1673
    7. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      59
      1330
    8. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      26
      1299
    9. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      21
      1271
    10. Meitä ei tule

      Koska periaatteemme ovat rakkautta vahvempia. Tämä on siis koettelemus, jonka tarkoitus on vahvistaa meitä yksilöinä 😌
      Ikävä
      23
      1213
    Aihe