Ongelmia

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9847614

500 viestiä on liian vähän tilaa.
Ilman entistä puunäkymää, ei tuosta saa enää mitään selvää ja ihmiset vastailevat väärille ihmisille.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Huomaa, että viestiketjun aloittaja "KunhanMietiskelen" lopetti keskustelun koko viestiketjussa.

Syynä oli ap. nimimerkillä häiriköivä paskapää. Eikä ylläpidolla ole tietenkään MUNAA (estää häirikköä/korjata esittettyjä puutteita.)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


buddy-love kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9847614

500 viestiä on liian vähän tilaa.
Ilman entistä puunäkymää, ei tuosta saa enää mitään selvää ja ihmiset vastailevat väärille ihmisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu