hei ammattilaiset.
mikä noita radio-ohjattavia nostureita oikein vaivaa kun taas oli oulussa nosturi pystyssä, aina pelkästään se iso puomi? merkistä tietoa? palfinger?
venttiilipöytä tasaamatta vai servo jumissa? mikä? ulosotto päällä?
mikä noita radio-ohjattavia nostureita oikein vaivaa kun taas oli oulussa nosturi pystyssä, aina pelkästään se iso puomi? merkistä tietoa? palfinger?
venttiilipöytä tasaamatta vai servo jumissa? mikä? ulosotto päällä?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Nosturit ovat kunnossa! Mulkerot puhuu niin kolmeen kännykkän, etteivät välillä tiedä ovatko Kovalaisia radalla vai paskahousuja paskanajossa.
Kiire kiire kiire! Vittu pitäs olla jo!! MIS MEET?? Nyt turbo ulvoen puukkari pohjassa seuraavaan paikkaan pilkkimään!! Ja ei mitää taukoja vittu KUSE PULLOON!!
Kiire on osittain kuskin tekemää, koska sehän sen lopullisen tahdin määrää miten pilkki pyörii. Itekin ajelen isompaa pilkkiä ja oon sanonu isännällekin et autolla voi olla kiire mulla ei oo... Toki silti voi käydä vahinko, kukaan ei oo täydellinen.
eli kellään ei ole varmaa tietoa??
eli ulosotto on jäänyt päälle ja radio heitetään virrat päällä penkille ja nappula jää ala asentoon ja nostaa pilkin pystyyn??
vittumaista vaan sitte toi kiire ku se kostautuu nii eipä saa nosturiin enää kolarin jälkeen helpolla leimaa nii se täytyy vaihtaa uuteen...
Vaikka ulosotto ois jäänyt päälle, niin pitäs ainakin 2 nappia painaa ennenkun pilkki pelaa. Näin siis ainakin omassa autossa eli eiköhän ne itsestään nouse..