sä mua sen takia että olen energinen? :D
Vai pelkäät
miksi ihmeessä?
8187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Pelkään sitä tunteiden tulvaa, joka on sisälläni. Tunnut niin sopivalta
Kuin myös täällä samoja tuntemuksia, en vain antanut meille mahdollisuutta ja nyt kaduttaa. Mitähän menetin. Hän sentään sanoi useammankin kerran että tunnun oikealta.
Minen kans osaa päättää onko se kiinalaanen oikiammalta tuntuva kun se guatemalalaanen, jota en mieti enää ollenkaa, koska sen kyyhkyki on eksyksis tai menny piruuttaan väärähän osootteesehen. Linnukki osaa olla vit*umaasia, ku ne sille päällä päättää pamahtaa.
Ei auta sisu, ropsu, eikä Jamekset, vaikka olis kuinka kiriät.
No ihan sama juttu se on minullakin.
Jokin siinä sun energisyydessä kiihottaa ja pelottaa.
Meluisa, suuri, vahva. Hiljainen, hento, heikko.
ja - vetää toisiaan puoleensa?
Jos olet yhtä energinen kuin täällä niin en ihmettele.
;))
Jos se haukka, jokon tulos Kiinasta, on kans enerkinen, niin sitte kyllä on jaksanu tulla tuosta vain eikä oo kaikkia varantojansa tuhulannu matkallansa. Useen ne käyttää laivoja hyväksensä.
Vai tuleekahan Kiinasta laivoja tänne päin?