Viime päivinä on monelta taholta kommentoitu Miss Suomi Pia Pakarisen näkyvyyttä mediassa.
Mun mielipide että Pia on ollut ihan kivasti lööpeissä, aina yhtä söpönä ja viehättävänä. Me lukijat (siis kansalaiset) arvostamme asiallista julkisuutta, ei missin tarvitse olla joka päivä kohu-uutisessa. Mielestäni naamaa *kuluu* ja tulee halpa vaikutelma.
Viivi Pumppanen tai Anne Uusivirta, viikoittain milloin mitäkin hömppää, muslimi poikaystävät ja tulevat anopitkin on jo esitelty! Väkisin tehtyjä tarinoita, ei yhtään mitään uutisarvoa noissa jutuissa. Samoin kyllä arvioisin Satu Tuomistoa, koiransakin on julkisesti esitellyt, suhdekohuista puhumattakaan.
Mun mielestä roskalehtien kohulööpit kuuluukin olla Martina/Tuksu tasoisten *julkkisten* sekoiluista, hyvä ettei Pia ole lähtenyt revittelemään lähes alastomana ehkä mahdollisesti tulevaisuudessa olevan anoppilansa portaikoissa!!!!!!
Julkisuus, hyvää ja huonoa
4
72
Vastaukset
- Julkkismissit
Kyllä misseistä kuuluu saada kunnon lööppejä ja siitä sitä maksetaan. Ketä kiinnostaa lukea jostakin söpöstä ja siveellisestä perhetytöstä kirjoitettua hömppää.
- kulunut naama
Tihrusilmä AU:n poikaystävällä kuulemmas on enemmän ikävä! Oliks eilinen lööppi hyvää vaiko turhaa hömppäjulkisuutta? Paljonko lienee AU ansainnut kun antoi noinkin tärkeän tiedon medialle!
Mun mielestä naurettavaa, tekemällä tehty otsikko, yritetään väkisin pitää naama esillä. Kerotmansa mukaan vain yksi muotinäytöskeikka on poikinut niistä kymmenistä otsikoista, joita ko naamasta on väännetty kevään aikana.
- Mamma KaKa
Juurikin noin, Missin kuuluu saada KUNNON lööppejä! Vai mitä mieltä on kansa? Vaikkapa kisaan osallistunut Uusivuori, ehken n 20 kertaa ollaan luettu kuinka on jättänyt lentoemon työn ja aikoo muuttaa takaisin Suomeen tekemään mallin bisneksiä! On esitelty vaatekaapit ja poikaystävän suku usean kerran. Samoin Pumppanen, AhmatiPehmeti, sitten joku muu, masennukset ja ilonhetket! ja olipa hänkin lööpeissä kun menetti kymmeniä tuhansia työtuoloja Finnartistien pimitettyä keikat!!!
Meitä lukijoita on monenlaisia, kuka tykkää mistäkin! Ilmaisin vain oman kantani, se lienee sallittua, kuten sullakin omaan näkemykseesi. - sinisilmänalle
Viivi Pumapnen on kuin raikas merellinen henkäys verettömien, hajuttomien ja mauttomien tusinamissien joukossa! Tykkään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614167Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643403Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541775Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251633Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961412Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132915Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235852en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115813Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17778