Älkää ostako Hong Kongista ainakaan USB- hubeja, ne myy paskaa. Ei pelaa.
Hong Kong myy paskaa
11
302
Vastaukset
- jotaintajua?
Hei herää, sen nimikin on hong kong!!!! Ei sieltä laatua saa. Luuliko vuoden pihein tehneensä huippukapat :D :D :D :D
- äl jäl köl
Eikö niillä mitään takuuta ole?
Kaikellahan pitäin nykyään olla takuu.- ex asiakas
Joo. Tuotteen saa palauttaa, jos ei oo avannut pakkausta... Näin seisoo kuitissa, joka on samalla takuulappu. Millä v...lla kokeilet jostain tuotteesta avaamatta pakkausta, toimiiko se.
- LegioonialainenNum.1
KAIKELLA tavaralla on 14 päivän palautusoikeus ja takuu,vaikka väittäiski muuta
- asiakas minäkin
näin on!
- missämissä
No missä sitte on toimivia?
- mitämitäm
Mitä ne yleensäkin on?
- mikssi
Ja miksi?????
- ##
mikssi kirjoitti:
Ja miksi?????
Tässä teille laite joka toimii luotettavasti ja varmasti kuin Honkkarin tietokonetarvikkeet!
http://ohosiioni.blogspot.com/2011/02/eriseura-tulee-olethan-valmis.html
:))))))))))))))) - tossa
## kirjoitti:
Tässä teille laite joka toimii luotettavasti ja varmasti kuin Honkkarin tietokonetarvikkeet!
http://ohosiioni.blogspot.com/2011/02/eriseura-tulee-olethan-valmis.html
:)))))))))))))))
- halpisketju
Tuliko tämä nyt sinulle jotenkin yllätyksenä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637