Kummanlaista

juttua ?

Haluaisitko sanoo hälle nyt jotakin kaunista ja kivaa vai jotakin rumaa ja vihaista

10

167

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • iloinen istuskelija

      Ei oikein mitään sanottavaa. Ihan hyvä olla. No sanotaan, että hyvää viikonloppua! :)

    • Kaunista ja kivaa

      Vaikka olen ollut täysi paska ja kusipää niin kuitenkin välitän niin paljon.
      Tulen pyytämään anteeksi.
      Olet rakas.

    • 09809800099999999999

      Jotain kivaa ja kaunista, mutta en viitsi olla palstojen pelimies.

    • Ehkä jotenkin niin

      Että kun aiheuttaa tarpeeksi kauan tahallaan pahaa mieltä, kaikki mitä on ollut menettää merkityksensä. Jäljelle ei jää enää mitään. Kaikki hyvä katoaa.

    • Jos haluat

      voit vielä korjata kaiken mutta en odota loputtomiin.

    • se oli silleen

      En ainakaan sano rumaa ja vihaista, mulle sanottiin niin. Opiksi ne rumat tekstit oli, sä vaan inhosit mun kaltasta ihmistä yli kaiken, ei siinä sen kummempaa. Ei muuta kuin jatkoja ja toivottavasti saat sen mitä halusitkin eli "aurinkosi" :)

    • En haluaisi.

      Hän on osoittanut ettei mun puheella ja sanomisilla ole hälle mitään merkitystä.

    • Vaikka kuinka yritän

      ei mitään sanottavaa.

    • Olisi yksi kysymys :

      Ajattelitko koskaan, tuliko kertaakaan mieleesi miltä kaikki sun touhut tuntui ?

    • Sivusta..

      No vaikkapa sellaista et mukavaa ja ilontäyteistä kevättä.. Mielessäni olet ja ihan hyvällä vain sinua ajattelen. Kaipaan.. Ja olisi kiva nähdäkin joskus. Meillä se sattumalta törmääminen ei oikein luonnistu. Eikä sinua siellä koulullakaan nykyään näe.. Ei tosin minuakaan niin paljon enää.. Mut silloin tällöin.
      Lämpöä ja haleja sinulle.. Jos ne ei ole liikaa sinulle.. Kun en tiedä tunteistasi ja haluatko olla ystäväni (ja millä tasolla)..
      Ps. Tämä oli sit 2. viesti minulta näille palstoille tänään (se eka on lähinnä sellainen kommentti jossa totean et 'Eipä ole sit minulta tuo viesti..') ja jääköön viimeiseksi ainakin toistaiseksi. On muuta puuhaa nyt..
      t. se nainen jonka ainoat aloitukset on tuolla Järki ja tunteet-palstalla (3 kpl ja viimeisin on menossa jo 4. sivulla).. Eikä niitä muuten lisää enää tulekaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      118
      2772
    2. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      24
      1761
    3. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1744
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      272
      1638
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      16
      1600
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      28
      1291
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      28
      1174
    8. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      97
      1098
    9. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1082
    10. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1042
    Aihe