MINÄKIN AION MENNÄ SVETOON NAISIIN

odotankovin

Olisi vaan kiva saada vähän vinkkiä,
eli paljon maksaa ja mistä/miten niitä löytää??
Kannattaako kysyä jo Venäjän tullissa rajamiehiltä että tietääkö ne
mistä löytyy tarjontaa?

10

411

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • --.-.-,

      Siun pitää nähdä vähän vaivaa, hankit pahvilapun johon jonkun avustuksella kirjoitat venäjänkielellä:" Haluan maksullista naista, mahdollisimman halvalla".
      Tuota kylttiä sitten näyttelet siellä paikallisille naisille, ja taatusti siekin saat, jos et naista, niin ainakin luuvitosta.

      • minä en

        Я хотел бы женщина, как можно дешевле


    • 4me2

      Kyllä jo 10.-€:lla saa tavaraa. Eikä tarvitse kortsua käyttää, ja johan se tuplaisikin hinnan, sillä Suomessa ne ovat niin saatanan kalliita. Mutta onneksi tuolla ei niitä tarvitse käyttää. Tosin venäjältä kyllä saa kortsuja halvalla, eli 2-3 ruplaa/3kpl:een pakkaus. 1 € = noin 40 ruplaa. Laske siitä.
      Ei muuta kuin matkaan, ja tyttöjä polkemaan. Pistä samalla koko kylän muijat huokailemaan. Samalla rahalla nait koko Sveton naiset, jonka täällä Suomessa maksaisi yksi ynseä kotimainen nainen tunniksi.

      • ynseä

        tääl ois yks tynseä sillä tunnin viivellä,eikä oo ton ajan kans tarvi nii kiirettä pittää?


    • mennään bussilla

      Siel paikallisella bussipysäkillä löytyy

    • harri handjob

      Paljonko maksaa säkkipillinsoitto?

    • durakki

      Ruokakassilla käyvät noita pirihuoria polkemassa.

      • seuraillen

        humenna ja tiistaina ois jakelupäivä .(tarkailen ikkunasta) osaanpa olla hintatietoisempi.huomena nähdään.-:::::;=


    • hoope

      Yks idiootti käy jotain dashaa polkemassa, ostaa tälle aina viikon ruokatarpeet että likan rahat riittää hopoon. Sitten kehuu että pillu ei maksa mitään, hohhoijjaaa, ruokahan on ilmaista.

    • siiiifu

      Älä mene sinne! Ohje:Mene ravintola, osta paukut suominaiselle sit saat ihan ilmaiseksi. Kokemusta on.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa

      Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol
      NATO
      257
      4147
    2. Stefu haikailee

      Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      3387
    3. Harmi mies ettet arvostanut

      Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku
      Ikävä
      154
      1765
    4. Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!

      Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde
      Suomalaiset julkkikset
      25
      1623
    5. Lavrov väläyttelee WW3:sta

      Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,
      Maailman menoa
      296
      1403
    6. Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?

      Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      131
      906
    7. Voiko hyvää omatuntoa ostaa?

      Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo
      Sinkut
      235
      850
    8. en vaan saa häntä pois

      Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va
      Ikävä
      115
      806
    9. anna hänen mennä

      Jos rakastat jotakuta, anna hänen mennä. Jos hän palaa, hän oli aina sinun. Jos ei, hän ei koskaan ollut. Tällaiseen rakkauteen tämä mies uskoo.
      Ikävä
      54
      769
    Aihe