''Thank you for your patience and encouragement over the last few weeks. As covered in the post from earlier today, you can now update the firmware on your PS3 and change your password. Kazuo Hirai just announced that we have begun the phased restoration by region of some of the services, starting with online multiplayer functionality.
Please note that these services will take a bit of time to be turned on and rolled out to the whole region. The process has begun and some countries are being turned on now, so please be patient as we reach you.
In the meantime, now’s a great time to get your PS3′s firmware updated and change your password, both of which are required to get online.''
Eli menee vielä hetki ennenku tulee takas online tänne suomeen, mut lähellä ollaan jo. Ja tää on virallista tietoo Playstation Blogista. =)
''PSN Restoration Begins Now''
Hyviä uutisia!
2
115
Vastaukset
- Finnn
Sen kai pitäs tulla illalla Suomeen.
- RTR4T4RTRTR4TG
SE ON JO TOIMINNASSA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658