Miksiköhän sä käytit niin paljon aikaa tänne kirjoittamiseen jos en kuitenkaan merkinnyt sulle mitään. Et rakastanut minua oikeasti etkä halunnut oikeaa suhdetta kuitenkaan. Menihän sulla tosi paljon aikaa itselläsi hukkaan kun turhalle ihmiselle kirjoitit. Minähän en sulle mitään koskaan olltukaan.
Minä olin tosissani.
Nyt itkettää koko ajan.
Minä olin tosissani.
Nyt itkettää koko ajan.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kenelle nämä SULLA viestit menee?
Yleensä ihmiset tarttuvat viesteihin, joihin pitää tarttua... jotka herättävät ajatuksen kommentoida. On niin paljon muitakin tunteita käsiteltäväksi kuin tunteista kauneimmat.
Pyyhi kyyneleet. Sinuun käytetty aika ei ole hukassa. Sama aika "juoksee" edelleen. Vain eri "mittakaavassa".
Miksi luit keksittyja j u t t u j a ?
Mistä sä tiedät kenenkä kanssa sä täällä kirjoittelit? Jos sä oikeasti olit ja olet tosissasi niin käytä kännykkää...niin asiat selviää oikeesti.