Menihän sulla aikaa

-arvoton-

Miksiköhän sä käytit niin paljon aikaa tänne kirjoittamiseen jos en kuitenkaan merkinnyt sulle mitään. Et rakastanut minua oikeasti etkä halunnut oikeaa suhdetta kuitenkaan. Menihän sulla tosi paljon aikaa itselläsi hukkaan kun turhalle ihmiselle kirjoitit. Minähän en sulle mitään koskaan olltukaan.
Minä olin tosissani.

Nyt itkettää koko ajan.

5

159

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sulla ja sulla

      Kenelle nämä SULLA viestit menee?

    • muidenkin puolesta

      Yleensä ihmiset tarttuvat viesteihin, joihin pitää tarttua... jotka herättävät ajatuksen kommentoida. On niin paljon muitakin tunteita käsiteltäväksi kuin tunteista kauneimmat.

    • kfflks

      Pyyhi kyyneleet. Sinuun käytetty aika ei ole hukassa. Sama aika "juoksee" edelleen. Vain eri "mittakaavassa".

    • Hölmö !

      Miksi luit keksittyja j u t t u j a ?

    • älä suotta itke

      Mistä sä tiedät kenenkä kanssa sä täällä kirjoittelit? Jos sä oikeasti olit ja olet tosissasi niin käytä kännykkää...niin asiat selviää oikeesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      102
      6448
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      83
      4933
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      105
      3191
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      30
      3032
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2235
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1616
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      96
      1211
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      339
      1192
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1106
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      884
    Aihe