Sinäkin tykkäät haaveilla ja unelmoida rakkaudesta...täällä netissä. Toivot yhteydenottaoni. Aina kun lähestyn, säikähdät ja menet pois.
Mitä minun pitäisi tehdä sinun kanssasi? Kerro!!
Olen pyytänyt sinua laittamaan tänne tunnisteellisen viestin jos toivot minun jättävän sinut rauhaan. Poistun täältä ja elämästäsi heti kun niin toivot.
Minä en osaa. Auta!?! Olin pois palstoilta ja nyt tulin takaisin.
n->m
Vaikea tilanne
8
275
Vastaukset
- pallo hukassa
viikon olin pois itsekin täältä .kunhan tulin vilkaisemaan näitä. sama kun itse'nsä kiusaisi en jaksa haaveilla et sinä apua tarvitse sulla on numero ja känny .poistun taas
- Ap.
Hän pelästyy aina jos vähänkään yritän lähestyä.
En tiedä mitä mun pitäisi tehdä.
En osaa.- Kokenut"
Jos häh pelästyy, niin tiedät kyllä keinoja, miten rauhoittaa tilanne.
Jos se ihan lähtee karkuun, niin huuda perään "Hei älä meeee...."
Puhu aluksi itsestäsi ja tunteistasi äläkä odota vastauksia toiselta heti.
Hitaasti ja rauhallisesti. - Kokenut"
Kokenut" kirjoitti:
Jos häh pelästyy, niin tiedät kyllä keinoja, miten rauhoittaa tilanne.
Jos se ihan lähtee karkuun, niin huuda perään "Hei älä meeee...."
Puhu aluksi itsestäsi ja tunteistasi äläkä odota vastauksia toiselta heti.
Hitaasti ja rauhallisesti...ja vielä et, jos se sinun ap lähestymisesi on tapahtunut täällä, niin se on aika hataralla pohjalla, täällä "pelästyminen" osoittaa vaan sitä, et pelkää paljastuvansa.
- JustSaying
Lähteekö hän karkuun tosielämässä vai palstoilla?
Itse mielelläni "unelmoin" täällä palstoilla mutta en vakavasti ota yhtäkään viestiä.
En ainakaan ennen kuin mitään ei jää epäilyksen varaan.
Jos tarkoitit että lähtee karkuun täällä palstoilla niin ota ihmeessä yhteyttä tosielämässä! - .
Olit pois palstoilta ja nyt tulit takaisin. Vitsi mikä vitsi. Yhden päivän olit pois. Jos edes kokonaista sitäkään.
- ??
Mistäs sä sen voit tietää kun et tiedä kuka ap on ? Miksi noin ivallinen ja piikikäs ?
- miami to ibiza
Onko teillä siis mitään tapahtunut tosielämässä? Vai pelkästään palstajutuistako on kyse? Miksi et itse laita viestiä hänelle jos puhelinnumero löytyy? Tai jos ei löydy niin miksi et laita aukottomasti tunnisteellista viestiä tänne palstoille. Ei ole niin vaikeaa kuin mitä annat ymmärtää..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 865199
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h764696Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112997Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv862933Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232464Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.602034Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska241860- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1141429- 1851318