Luuleeko tämä pelle tosiaan.....

J33.

.. että parikymppiset pikkupillut olisivat naisia?

Kirkuvia pissiksiähän on you tube täynnä, ei paljon kuule kiinnosta. Ehkä ne sopii sun ikäluokkaan mutta tiedät varmaan että sä olet vielä pikku pallinaama elikkä nuorukainen joka ei ole kasvanut mieheksi.
Ne miehet on yleensä just niitä 30 vuotiaita ja ne on kiinnostuneita samanikäisistä naisista, ei varmastikaan parikymppisistä idiooteista joita sinunkokoisesi räkänokat kävelyttää.

Ja ei varmaan joo ennemmin 30v kaunis nainen kiinnosta ei? Oletko sinä joku vitun hinttari vai kävikö kiukku niin päälle kun et saa kunnon pillua mistään?

Lienee turhaa kiistellä tästä asiasta 20v räkänokan kanssa jolla sitä kokemusta naisista ei todellakaan ole.

Sinuna muuten pitäisi ton turvan vähän pienemmällä sillä kukaan itseään arvostava teinijätkä ei edes osallistu tähän pelleilyyn jos yhtään on miestä odottaa sitä aikaa, että joskus aikuiselta naiselta jopa oikeasti saa.

Ja sen sanon että pikkupillujen vikittelyyn ei tarvita kun pullo kossua ja bemari niin jo irtoaa pillua niin että muna on hellänä jos niin ahtaaseen haluaa tunkea.

Parikymppisistä yleensä tietty osa on päätään aukovia rääväsuita joita saa vedellä ihan huolella turpiin kun ei niitä jaksa kuunnella ja kokemus on opettanut että parempi mieli kun vetäisee kerralla ja kovaa.

Onhan se helppoa 20v räkänokan elvistellä täällä netin suojissa mutta kun mut kerran tapaat niin voin vannoa että yhtään vittuilua en tule kuulemaan.

Ole hyvä ja tule nussiamaan siskoani.

1

74

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • J33.

      Täytyypä laitella eteenpäin viestiä muillekin pimatsuille mitä sinä heistä täällä puhut että "Mätäpilluja".


      Olisit tullut viettämään saunailtaa viime perjantaina mun porukan kanssa niin olisit takuulla saanut päihisi sen verran kovaa että järki lähtis.
      Mä olen helvetin pahapäinen kun otan viskiä.... Älä tule, sun terveytes puolesta.
      Anabolit ja viina ei sovi yhteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      271
      2804
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      20
      2225
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      340
      1963
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      105
      1659
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      103
      1632
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      209
      1337
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1287
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1233
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      55
      1149
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      75
      1093
    Aihe