Kannattako Nurmekseen tulla lomailemaan siinä toivossa että pääsis naisen selkään,ja jos pääsee niin mihin ravinteliin kannattaa suunnata?
miten on?
14
311
Vastaukset
- europilu
jos rahaa löytyy lompakosta niin pääset aika monen naisen selkään. ei täällä montaa räkälää ole josta löytyy lorttoja. helposti yhdessä illassa voit katsastaa koko kylän "baaritarjonnan".
- Sirkka-LiisaImpero
ei nuille tyrkeyille maksaa tarvitse nyt sentäs.
- kulukumulukku
Miten rahalla,minua kyllä lortot kiinnostaa ja käy vaikka vähän väljempikin kone kunhan on kokemusta antohommeleista,paikallaan makaavaa valasta saan kotonakin joten edes vähän liikahteleva naaras olis kovajuttu.
- Mulkukka
Eikä mulle oo väliä miltä se näyttää, on tullu vaikka minkälaista lorttoa vastaan, on ollu silmiä, joista toinen kahtoo munaa ja toinen kelloa jne, ja polkee saapi kuin tulpatonta mopoa.
- juupa juu
Eipä tiällä ukon kannon MM-kisoja järjestellä, joten hyppää vaan oman eukkosi selkään. Ei ole meidän häpeä jos ei eukkosi nytkähtele.
- grgrrggrrg
Ripottele nastoja akkasi alle kyllä alkaa nytkämään.
voitele retonki ulkopuolelta linimentillä ja eikun hommiin ja takuulla tapahtuu - Kajaanin kova
Se on miehestä kiinni kenen alla ne naiset nytkähtelee,minun alla ne kouristelee ja vääntelehtii niin että hirvittää etteivät vaan satuta itseään ja seuraavan kuukauden kävelevät kumarassa ja varovasti,mutta aina ne vaan haluaa lisää.
- rantakyläst.
Mites se Lieksa oikein menikään kuka se oikein vikisi ?
- Suorasimmu20
rantakyläst. kirjoitti:
Mites se Lieksa oikein menikään kuka se oikein vikisi ?
Ovatko mulkotttimesi niin kierossa, ettet erota, että tämä on NURMES palsta!!!
- lieksa leka
Suorasimmu20 kirjoitti:
Ovatko mulkotttimesi niin kierossa, ettet erota, että tämä on NURMES palsta!!!
Lieksa on paras!
- kakkonen on ykkönen
lipsautatko väkisellä kakkoseen?
- kulukumulukku
Nii,täällä kaikki pölvästit kirjoittelee mitä sylki suuhun tuo ja asiallista vastausta ei tahdo millään saada,joten kysympä uudelleen että mihin ravinteliin kannattaa mennä että pääsis yöksi naisen jalkoväliin,vai kannattako väsätä kyltti jossa lukee että: "antaisko joku pillua" ja seisoskella vaikka torin nurkalla,mitäpä arvelette jotta saisko sillai pillua vai turpaan?
- varmaakin varmempi
Ehdottomasti Torin nurkalla.
- mikään ei oo varmaa
...turppaan tulloo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2574151Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643391Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541768Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251625Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961406Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?131907Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235850en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115806anna hänen mennä
Jos rakastat jotakuta, anna hänen mennä. Jos hän palaa, hän oli aina sinun. Jos ei, hän ei koskaan ollut. Tällaiseen rakkauteen tämä mies uskoo.54769