Kellään kokemusta Victory span poreammeista. Miten ovat kestäneet, materiaalit jne?
Victory spa poreammeet
3
775
Vastaukset
- poreisiin
Näitä kaipaisin tietoja minäkin. Tai esim. netraudan myymästä schönberg poreammeista.
Ovatko kovin äänekkäitä, heppoisia...?
Luulisi näitä ihmisiltä löytyvän.. - Kunnon pore
Victory ammeesta kokemusta kahdesta ammeesta positiivisesti.
Ammeen kyljen voi myös laatoittaa ( omalla vastuulla tosin ) ja hyvin kestää käytössä ja on kohtalaisen hiljainen ainakin siihen nähden että on enemmän tehoa kuin kilpailijoilla.
Monella on ammeessa poreet ym. systeemi ja kun pistää päälle, tulee pieni puro vain kun ei ole tehoa tarpeeksi. Victory ammeissa tuntuu olevan ihan tarpeeksi poreisiin tehoa. Täysille ei oikein voi laittaa jos ammeessa on kun painetta löytyy.
Myös veden lämmitin on mahdollinen ja se onkin kätevä. Voi pitää samaa vettä lämpöisenä. Jos joku pulahtaa nopeasti ja sit painaa nappia niin amme desifioi veden ja toinen voi hyppää veteen. Ulkopaljuissakin on samaa vettä usein ja jengii siellä vaikka kuinka eikä ketään haittaa sen järjetön likaisuus.
Ihan kelpo amme. Hintansa arvoinen.- poreileen
Victory spa käyttää onttoa välipohjaa, tätä et pese millään!, oikea bakteeri pesä. Eikös lähes kaikki ole tästä systeemistä siirtyneet pois ja laittaneet ilmasuuttimet. Oletko monessa porealtaassa istunut, kun tiedät ettei muilla tehot riitä?. minulla ei ole kyseinen allasmerkki, mutta riittää varmasti tehot.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614167Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643403Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541775Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251633Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961412Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132915Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235852en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115813Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17778