vaikuttaako tupakan poltto peniksen kasvuun tai murrosiän kehittymiseen??
tupakan poltto ja penis
4
626
Vastaukset
- mannakorven keittäjä
Kannattaa lopettaa röökaaminen, ilmeisesti vähentää pilin kasvua eikä oo muutenkaan niin kovin fiksua. Viinaa voi ottaa, mut rööki, huumeet ja nuuska on perseestä.
Ja rööki aiheuttaa syöpää... Kuka nyt haluaisi tuskallisen kuoleman?
- asddasasddsdassdfdfg
MINÄ!
- twg9wbh66
Vittu tota yleistämistä. Viina on parempi koska se sentään päihdyttää. Hankkikaa aivot koska 2 kossupulloo viikonlopussa riittää jo siihen niitä ei enää ole aikuiseksi tultaessa enää paljoa jäljellä. Alkoholin säännöllisesti paljon juonti tappaa sen verran aivosoluja että kärsit vapinasta massennuksesta jatyhmyydestä eikä siihen enää viina auta. Itse juon vain n. kerran kuussa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658