Itä-Suomen aluepäällikkö vaihtunut ????
Kannattas varmaan muutaman muunkin alueen päällikön miettiä olisko ALANVAIHTO aiheellista !!!!!!!!!!!
http://painiliitto.net/uutisarkisto_2011/19-05-2011-itasuomi.php
pohojanmua
12
326
Vastaukset
- Itse ehdolle?
Olisiko susta paremmaksi aluepäälliköksi? Entä joku toinen? Nimiä kiitos ennenkuin mitään vaihdellaan.
- Nurmoooo
Laittakaas tänne sellaisten aluepäälliköiden nimiä mitkä mielestänne toimivat aktiivisesti alueen eteen..........leiritykset, seurayhteistyö, koulutukset valmentajille jne.......olis mukava kuulla missä päin suomea homma pelaa ???
- pohoooojanmaa
Jos aluepäällikön tehtävä on hoidella alueellista yhteistyötä esim. edes leirityksen osalta, niin sitten musta kyllä on !!!!
- uutamaata
pohoooojanmaa kirjoitti:
Jos aluepäällikön tehtävä on hoidella alueellista yhteistyötä esim. edes leirityksen osalta, niin sitten musta kyllä on !!!!
uutamaata huonomin ei pelaa missään se on vissi ja varmaa.
- Ei kiitos omakehulle
pohoooojanmaa kirjoitti:
Jos aluepäällikön tehtävä on hoidella alueellista yhteistyötä esim. edes leirityksen osalta, niin sitten musta kyllä on !!!!
pistäkää niitä nimiä niin voi edes jotain arvioida.
- juupajuuuuu
Pistä sä nimiä mitkä mielestäs on tuo pestin hyvin hoitanu ?????
- turun seutu
tietääkseni hoitanu hyvin leirit ja muut. käyvät aluejoukkueella jossain joukkuekisassakin ruotsissa. taitaa olla nainen aluepäällikkönä ku hommat pelaa? itä-suomi tais myös valita viisaasti!
- Pohjanmaalle myös
nainen aluepäälliköksi kun siellä on niin paljon hyviä tyttöpainijoitakin. Myös Pohjoisessa on nainen aluepäällikkönä.
- hohhoijaa77
Pohjanmaalle myös kirjoitti:
nainen aluepäälliköksi kun siellä on niin paljon hyviä tyttöpainijoitakin. Myös Pohjoisessa on nainen aluepäällikkönä.
mutta ei nainen takaa sitä, että homma toimii. ei ainakaan pohjoisessa.
- TURUN FLIKOI
EI KAI NY POHOJANMAALLA VOIIIIIIII OLLA MIKÄÄN VIKANA !!!!!
- Länsi-suomi
Eipä ole tuo aluepäällikkö saanut juurikaan muuta aikaan kuin jaellut kunniamerkkejä erinäisissä häpeningeissä.
Painijoiden leirityksiin ym painijoita kehittävään työhön (koko alueen painijoita) ei ole saanut kuin nimellisesti aikaan.
Lukeutuu ilmeisesti ihmistyyppiin jotka vain tykkää kun on titteliä päällä..- L-suomi
Tärkein asia olla mukana taitaapi olla et menööööö painikenkää kaupaks ??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas puukotus yläristillä!
Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!571701Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella
Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r1311353Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin
Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka701231La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta
La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt10826- 62785
- 69681
Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa
Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko38512- 36467
- 45466
- 52442