A-studion

Ohjelma pitkästä aikaa kerrassaan hyvä, oli mukava katsoa kun Kekkonen pyllähti. On sitä näköjään sattunut ennenkin, nyt uskaltavat näyttää kun Persut voitti vaalit. Tarja pysy hyvin jaloillaan leijonajuhlissa.
486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kekkonen olikin oikea presidentti...en viitisi edes kertoa mitä nykyinen on, PAH.
Holhous yhteiskunta tämä on nykyään, kytätään ja vahdataan.

Äänestä

Surkuhupaisa tapaus, minkähän takia se on pitänyt salata kansalta kymmeniä vuosia. Ei kai vain ole ollu alk, tai suorastaan hum...
Ei se haittaa, missään tapauksessa, hyvä koominen tilanne. Lastenohjelmaan mukava kevennys, tai jopa näytelmään.

Äänestä
  • Sen epäilyksenhän se Karjalainen ja Adjutantti tietäs, mutta eivät taija ennee ellee kumpikaan.

    Äänestä

Oesko ollu työmatkalla Ahin kanssa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihanaa leijonat. kirjoitti:

Ohjelma pitkästä aikaa kerrassaan hyvä, oli mukava katsoa kun Kekkonen pyllähti. On sitä näköjään sattunut ennenkin, nyt uskaltavat näyttää kun Persut voitti vaalit. Tarja pysy hyvin jaloillaan leijonajuhlissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu