aamussa vai menitkö iltaan, käytättekö samaa autoa toinen vie toinen hakee.
Vai luulenko vaan, miten mahtaa olla. Mun mielikuvituksella ei näytä olevan rajoja. Mielekuvituksen puuttesta ei voi syyttää.
Olitko
5
223
Vastaukset
- hassu oot sinäkin
Ei kun se kolmas : ) Onnellisia unia !!
- alkup.
Miten luulin näkeväni,, no tämä on tälläistä palasien yhdistelyä, mitä on nähnyt ja luullut näkevänsä:) Kiitos, nukuttua tuli.
- ------------
alkup. kirjoitti:
Miten luulin näkeväni,, no tämä on tälläistä palasien yhdistelyä, mitä on nähnyt ja luullut näkevänsä:) Kiitos, nukuttua tuli.
viittisitkö ottaa yhteyttä etkä kyttäilis;))
- alkup.
------------ kirjoitti:
viittisitkö ottaa yhteyttä etkä kyttäilis;))
Joka päivä käy mielessä yhteydenotto, ja tulihan taannoin otettuakin.
Koitan kytätä aina sen piennen hetken kun se on mahdollista:)
- Näin ymmärtänyt
Ahaa sä siis kyttäät milloin autoja on kotona? Kuule sitä en viitsi tässä sinulle huudella kun se ei sinulle mitenkään kuulu. Jokainen saa kulkea miten haluaa ilman että olisi sinulle jotenkin tilivelvollinen. Mutta sun aika ainakin näköjään menee siinä kun ajelet ja kyttäät muita ihmisiä. Sun elämässä ei ole siis mitään omaa sisältöä vaan elelet muiden kautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h302861Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062651Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv282365Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.491904Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141493- 321473
- 1771183
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1021183En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.711015- 29989